Meblicante autoryzowanym dealerem MDD

Marcin

logo mddPragniemy poinformować, że firma Meblicante jest autoryzowanym dealerem marki MDD. Najwyższa jakość świadczonych usług oraz oferowanych produktów, stojące u podstaw działalności Fabryki Mebli MDD, są również filozofią Naszej firmy.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia podczas pracy przy komputerze

Marcin

cwiczPraca przed komputerem jest w powszechnej opinii łatwa i mało męcząca. Organizm człowieka nie jest jednak przystosowany do wielogodzinnego siedzenia, dlatego długa praca w takiej pozycji skutkuje bólami dłoni, nadgarstków, ramion, pleców oraz nóg. Aby skutecznie im przeciwdziałać, można wykonywać poniższe ćwiczenia.

Czytaj więcej...

Jak wybrać odpowiedni fotel biurowy

Marcin

vms baner

Wybór fotela do pracy jest jedną z najważniejszych decyzji związanych z urządzaniem biura. Spędzamy coraz więcej czasu siedząc, coraz mniej się ruszamy, a co za tym idzie pogarsza się nasz stan zdrowia. Człowiek nie jest ewolucyjnie przystosowany to wielogodzinnego siedzenia w jednej pozycji. 

Czytaj więcej...

Nowe produkty w ofercie firmy PROFIM

Marcin

miniatura

Fabryka Profim wprowadza kilka nowych kolekcji, które miały swoją premierę podczas ostatnich targów Orgatec. Meble te trafią do sprzedaży w najbliższym czasie, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

Czytaj więcej...

Open space, czyli otwarte biuro

Marcin

open space meblicante

Po zmianach ustrojowych w naszym kraju zaczęły otwierać swoje filie zagraniczne firmy oraz korporacje. Wraz z nimi pojawiły się nowe trendy w zakresie organizacji pracy. Jak grzyby po deszczu zaczęły rosnąć biurowce, a w nich wielkopowierzchniowe biura bez podziału na pomieszczenia i pokoje, czyli open space (z angielskiego otwarta przestrzeń).

Czytaj więcej...

Jakie rośliny wybrać do biura?

Super User

plant 164500 960 720

Pomimo, iż nie wszyscy są przekonani co do roślin w biurze, jest to bardzo trafny wybór. Nie tylko są miłe dla oka i stanowią doskonałą dekorację, ale usuwają też aceton z powietrza, który wydzielają biurowe monitory. Warto jednak wybrać odpowiednie rośliny, tzn. ładnie wyglądające i równocześnie łatwe w uprawie, nie wymagające sporej uwagi. 

Czytaj więcej...

Jak wybrać fotel ergonomiczny

Marcin

tytulowy ergon

Pisaliśmy już o tym jak ważny jest wybór odpowiedniego fotela do rodzaju wykonywanej pracy oraz jaką postawę należy przyjąć podczas siedzenia. Tym razem podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze fotela oraz w jakie regulacje powinien być wyposażony fotel biurowy, żeby był ergonomiczny.

Czytaj więcej...

Dobór lamp do gabinetu

Super User

Lampa podłogowa

Kiedy projektujemy wnętrze swojego gabinetu, chcemy aby było ono idealne. Konieczne jest dobranie odpowiedniego rodzaju  oświetlenia w tak wymagającym pomieszczeniu. Rodzaj źródła światła należy dobrać z poświęceniem odpowiedniej uwagi jakie mamy potrzeby i oczekiwania

Czytaj więcej...

Prezentacja fotela mPosition

Marcin

mposition

Poznaj mPosition – nowoczesny fotel stworzony z myślą o pracy z komputerem. Projekt jest efektem wieloletnich badań polskich naukowców oraz specjalistów w zakresie ergonomii, dzięki czemu zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Poznaj przyszłość już teraz!

Czytaj więcej...

ŻARÓWKA - JAkĄ WYBRAĆ?

Super User

zarowka dekoracyjna 1Do niedawna każdy z nas oświetlał swoje wnętrza tradycyjnymi żarówkami. Dziś ich miejsce zastąpiły nowocześniejsze takie jak halogeny, świetlówki energooszczędne i żarówki LED. Dla laika wybranie odpowiedniej żarówki nie jest proste, zwłaszcza jeśli chodzi o oszczędzanie na rachunkach za energię elektryczną i odpowiednie światło.

Czytaj więcej...

Prawidłowa pozycja podczas pracy siedzącej

Marcin

tytułowy

Ludzie coraz częściej spędzają w pozycji siedzącej - w pracy, przy biurku lub przed komputerem - wiele godzin dziennie. Dodawszy do tego godziny spędzone w samochodzie czy też przed telewizorem, w ramach swojego czasu wolnego, spędzamy w tej pozycji większość dnia powszedniego, a więc i większą część naszego życia.

Czytaj więcej...

Pracownik "rzecz" święta?

Super User

pracownik rzecz swieta

Efektywność pracownika na odpowiednim poziomie jest kluczem do sukcesu firmy. Czy zatem można łatwo i tanio podnieść ten czynnik u naszych pracowników i jednocześnie zwiększyć sukces naszej firmy na rynku? Otóż: tak!


 

Czytaj więcej...

Psychologia kolorów w biurze

Marcin

tytulowyKolorystyka otoczenia bardzo wyraźnie wpływa na nasze zachowanie. Niektóre barwy wprawiają nas w dobry nastrój, inne sprzyjają odpoczynkowi, a jeszcze inne pomagają w nauce i koncentracji.

Czytaj więcej...

Lakierowana kuchnia to już nie tylko moda

Super User

Kuchnia wysoki polyskLakierowana kuchnia nieodłącznie kojarzy się z nowoczesnością - możliwości ciekawych aranżacji z wykorzystaniem lakierowanych frontów można napotkać  niemal w każdym czasopiśmie wnętrzarskim, więc postaramy się nieco przybliżyć stosowane rozwiązania. 


Czytaj więcej...

Targi ORGATEC 2016 za nami

Marcin

obrazek tytułowyW dniach 25 – 29 października 2016 odbyła się w niemieckiej Kolonii dziesiąta edycja Targów ORGATEC. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 650 wystawców z całego świata. Oprócz targów odbył się cały szereg interesujących imprez towarzyszących.

Czytaj więcej...

NOWOCZESNA PODŁOGA - PŁYTKA DYWANOWA

Super User

plytki dywanowe grupaNa przestrzeni ostatnich lat płytki dywanowe dosyć intensywnie zdobywają coraz to więcej rynku wykończeń podłogowych, stając się ulubionym rozwiązaniem architektów i inwestorów. W czym tkwi tajemnica ich sukcesu?


Czytaj więcej...

Praca w systemie sit - stand

Marcin

logoWielogodzinne siedzenie ma bardzo wiele negatywnych skutków zdrowotnych, dlatego warto co jakiś czas popracować na stojąco. Zmiana pozycji ciała z siedzącej na naturalną stojącą nie tylko pozwala uniknąć wielu chorób, ale również stwarza również nową perspektywę pracy.

Czytaj więcej...