Fotele Gabinetowe

Nasze fotele gabinetowe to produkty najwyższej jakości produkowane tylko przez renomowane firmy. Dzięki możliwości wyboru różnych mechanizmów fotele są bardzo wygodne i ergonomiczne. Zróznicowanie oferty powoduje, że każdy znajdzie model foteli gabinetowych, który zaspokoi jego potrzeby - posiadamy modele klasyczne o prostej formie, jak i fotele obrotowe o wyszukanym i nowoczesnym designie. Dodatkowo do każdego modelu możemy wybrać odpowiednią tkaninę i sprawić, że fotel gabinetowy będzie idealnie komponował się do Naszego wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

Wyników 1 - 28 z 28

 

Fotele gabinetowe

Wykonywanie pracy biurowej nieuchronnie wiąże się z siedzeniem i prezes czy kierownik nie jest tutaj wyjątkiem. Z tego też względu fotel gabinetowy musi spełniać wymogi narzucone przez ergonomię – dawać kręgosłupowi solidne podparcie i umożliwiać przyjęcie prawidłowej pozycji ciała. Tylko wtedy warunki pracy są odpowiednio komfortowe i siedzenie przed biurkiem nie nastręcza niedogodności.
Warto zadbać także o to, by fotel gabinetowy zaopatrzony był w różne udogodnienia, dodatkowo zwiększające komfort użytkownika. Bardzo przydatną opcją jest pneumatyczny podnośnik, dzięki któremu można dopasować wysokość fotela do swojego wzrostu oraz usytuowania biurka. Pożądane jest wyposażenie fotela w wygodne podłokietniki, na których można swobodnie oprzeć ręce. Dobry fotel powinien także posiadać opcję regulowania kąta oparcia oraz posiadać mechanizmy przyjazne użytkownikowi: możliwość obracania się, relaksującego bujania czy blokowania oparcia w ustalonej pozycji.
Ale funkcjonalność to tylko jeden aspekt, który bierze się pod uwagę w trakcie projektowania foteli przeznaczonych do gabinetów najważniejszych osób w firmie. Gabinet pełni przecież funkcję reprezentacyjną, co powinno być odzwierciedlone także poprzez stosowne wyposażenie. Konieczne jest, by współgrało ono z charakterem prowadzonej działalności i wysyłało stosowny komunikat – pracuje tutaj osoba stojąca wysoko w firmowej hierarchii. Meble gabinetowe, czyli także fotel, powinny być odpowiednio prestiżowe, a zatem wykonane z najwyższą starannością, z wykorzystaniem najlepszych materiałów i z dbałością o najmniejsze niuanse.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę najlepszych jakościowo foteli gabinetowych, które znakomicie łączą w sobie funkcję użyteczną i wizerunkową. Bez wątpienia są to meble, które zadowolą Klientów poszukujących luksusowego, niebanalnego wyposażenia oraz akcesoriów biurowych. Zróżnicowany asortyment obejmuje fotele o klasycznej prostej formie oraz modele o wyszukanym designie wykorzystującym nowoczesne wzornictwo. W każdym przypadku fotele znakomicie uzupełnią wystrój gabinetu, dodadzą mu elegancji i wyrafinowania.
Siedziska mogą być wykonane ze skóry naturalnej, ekoskóry lub tkaniny. Dajemy także Państwu możliwość dokonania wyboru wariantu kolorystycznego z dostępnej szerokiej palety barwnej, a także mechanizmów zainstalowanych w zamówionym fotelu. W ten sposób mają Państwo sposobność harmonijnego komponowania biurowej aranżacji.
Meble z naszej oferty są bardzo solidne i wytrzymałe, więc w niepogorszonym stanie służą doskonale przez szereg lat. Jesteśmy pewni, że gabinet urządzony z udziałem naszych foteli i innych mebli całkowicie zaspokoi Państwa potrzeby, tak w zakresie funkcjonalności, jak estetyki.