Krzesła Konferencyjne

Krzesła konferencyjne w szerokiej gamie modeli aby każdy klient znalazł meble dla siebie. Meble w tej kategorii dostępne są od form mocno klasycznych i bardzo prostych krzeseł recepcyjnych, aż do krzeseł odbiegających od tradycyjnego spojrzenia na meble przeznaczone do przestrzeni konferencyjnych. Krzesła dostępne są w wersji na czterech nogach jak i na płozach oraz na kółkach. Zastosowanie różnego rodzaju obić oraz różnych gam kolorystycznych pozwala na zwiększenie oferty oraz spełnienie nawet najbardziej wymagających potrzeb klientów. Większość modeli krzeseł konferencyjnych posiada w swojej rodzinie  krzesła obrotowe i fotele gabinetowe, przez co bez problemu możemy również wyposażyć pomieszczenie biurowe lub gabinet, stosując jedną i tą sama stylistykę.

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

Wyników 1 - 72 z 77

 

Krzesła konferencyjne

Aby spotkanie biznesowe przebiegło pomyślnie i było w pełni udane, musi zostać przygotowane w najdrobniejszych detalach. Nie chodzi tylko o warstwę merytoryczną, dokumentację itd. Istotne jest także odpowiednie zaaranżowanie miejsca, gdzie zebranie się odbędzie, a więc sali konferencyjnej. Oczywiście wystroju sali nikt nie zmienia przy okazji każdego spotkania, dlatego wyposażenie trzeba starannie dobrać na etapie urządzania pomieszczenia, mając na uwadze komfort uczestników i pamiętając o tym, że narada potrafi trwać kilka godzin.
Z tego też względu krzesła konferencyjne muszą być bardzo wygodne. Niekomfortowe siedziska nie są błahą sprawą – mogą negatywnie wpływać na koncentrację, rozpraszać uczestników, odciągać ich uwagę od poruszanych zagadnień. Chyba nikt nie chciałby znaleźć się na spotkaniu, gdzie organizator zmusza do siedzenia na niewygodnym krześle. Mogłoby to nawet zostać odebrane jako afront i skutecznie zniechęcić do współpracy biznesowej.
Na szczęście jeśli tylko skorzystają Państwo z naszej oferty, problem nieergonomicznych mebli konferencyjnych absolutnie nie będzie Państwa dotyczył. Wszystkie oferowane przez nas fotele i krzesła konferencyjne zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody – wyposażono je w optymalnie wykonane siedziska i oparcia, a także opcjonalnie podłokietniki (w zależności od modelu).
Oferujemy Państwu krzesła konferencyjne bardzo zróżnicowane pod względem stylistyki – po to, by każdy Klient wybrał model, który najlepiej zaspokoi jego potrzeby i oczekiwania oraz aby pasowały do stołu konferencyjnego. Wiemy, że aranżacja pomieszczeń biurowych może być utrzymana w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, więc proponujemy krzesła o formach bardzo klasycznych, wyróżniających się prostotą, jak również krzesła odbiegające designem od tradycyjnego spojrzenia na meble przeznaczone do przestrzeni konferencyjnych. Krzesła są także urozmaicone pod względem rodzaju osadzenia – prezentujemy wersje  na czterech nogach, na płozach i wreszcie na kółkach. Dopełnieniem wygody wyboru jest zastosowanie różnego rodzaju obić oraz różnych wariantów kolorystycznych. Tak szeroki wachlarz możliwości z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Jakość naszych krzeseł również pozostaje bez zarzutu, co dodatkowo poprawia odbiór wystroju sali konferencyjnej.
Zadbaliśmy ponadto o to, by nasza oferta była kompleksowa, a zatem większość modeli krzeseł posiada w swojej rodzinie krzesła obrotowe i fotele gabinetowe. Dzięki temu bez problemu można wyposażyć inne pomieszczenia biurowe zachowując tę samą stylistykę i tworząc tym samym spójny, harmonijny wystrój.
Wybrane warianty krzeseł konferencyjnych z naszej oferty można sztaplować, czyli ustawiać jedno w drugim i w ten sposób jak najefektywniej wykorzystywać przestrzeń.