Informacje o Montażu

      Odpowiednie zaplanowanie przestrzeni biurowej oraz zakup wybranych mebli to nie koniec istotnych dla klienta etapów. Oferując zróżnicowany asortyment mebli w firmie Meblicante proponujemy również kompleksową obsługę w zakresie montażu odbywającego sie wedle wcześniej omówionego i zaplanowanego planu. Wiemy, że klientom zależy na szybkiej i profesjonalnej obsłudze, dlatego dostarczane przez nas meble montowane są dokładnie i terminowo.

 

Dzięki profesjonalnemu montażowi wykonywanego przez wykwalifikowanych pracowników tworzymy dla Naszych Klientów niezwykle praktyczne i wygodne wnętrza. Wszystko dzięki wcześniej sprawdzanym przez Nas rozkładom pomieszczeń, szerokości wejść do konkretnych biur- wszystko by jak najdokładniej zaplanować każdy etap realizowanego przez nas montażu i jak najmniej zakłócić normalny tryb funkcjonowania Państwa biura. Logistycznie oraz  technicznie ustalamy elementy takie jak wniesienie mebli ich rozładunek, montaż i rozmieszczenie.

 

Kierując sie na co dzień posiadanym i zdobywanym wciąż doświadczeniem przeprowadzimy montaż w dogodny dla Państwa sposób. Podczas realizacji montażu w razie potrzeby zabezpieczamy również wszystkie wymagającego tego elementy, aby cały proces montażu przebiegł bezproblemowo.

 

Firma Meblicante posiada profesjonalne narzędzia oraz przyrządy niezbędne do przeprowadzenia fachowego montażu mebli biurowych. 

 

Wiemy jak Klienci cenią sobie wysoką jakość usług, dlatego Nasz montaż stawia na pełen profesjonalizm, a Nasi montażyści oprócz świetnie wykonanego montażu, posprzątają po sobie nie zostawiając Państwa ze stertą kartonów i opakowań.