Transport

Flota meblicante

Oferujemy również  obsługę zleceń w zakresie transportu dla klientów dokonujących zakupów naszych produktów.  Realizowane usługi transportowe mają zapewnić komfort każdemu klientowi, aby cały proces dokonywania przez Państwa zakupów w naszej firmie był bezproblemowy i przyjemny.

Meblicante organizuje proces transportu  od chwili zejścia gotowego towaru z produkcji, przez etap planowania wysyłki, koordynacji terminów oraz przygotowania i rozmieszczenia ładunku na pojeździe, aż po dostarczenie mebli do końcowego odbiorcy.

Realizowane przez Naszą firmę dostawy zawsze wykonywane są terminowo pod wskazany przez Klienta adres.

W trakcie realizacji usługi transportowej każdy klienta ma możliwość kontaktu z naszym przedstawicielem, aby na bieżąco rozwiązywać ewentualne niejasności powstające w trakcie lub po realizacji procesu transportowego.

Każda realizowana usługa transportowa wykonywana jest w pełni profesjonalnie oraz z należytą delikatnością i precyzją, gdyż meble są towarem, który należy chronić przed ewentualnymi uszkodzeniami.  Wysyłane przez nas towary do Klientów są starannie zabezpieczone i uważnie przewożone. Elastyczność terminów i godzin dostaw sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Nigdy nie zdarzył sie nam problem w procesie transportowym, jednak nie spoczywamy na laurach i wciąż doskonalimy poziom oferowanych przez nas usług  w tym zakresie.

Profesjonalizm naszych usług zapewnia Państwu kadra doświadczonych pracowników, którzy zajmują się transportem mebli od wielu lat i znają ten fach od "podszewki". Wykorzystywane przez firmę samochody transportowe są dostosowane do specjalistycznego przewozu mebli.