Meblicante - Meble Biurowe Katowice

kontakt katowice

Oddział Katowice

ul. Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

mail meblicantekatowice@meblicante.pl
mail meblicantebiuro@meblicante.pl

telefon meblicante32 307 72 10
icon

Dział
Sprzedaży
sprzedaż@meblicante.pl
Dział
Logistyki
logistyka@meblicante.pl
Dział IT
Techniczny
techniczny@meblicante.pl
Dział
Reklamacji
reklamacje@meblicante.pl
Dział
Księgowości
ksiegowosc@meblicante.pl
Dział
Marketingu
marketing@meblicante.pl

 

Meblicante oferuje swoim Klientom szeroki wybór mebli biurowych, mebli gabinetowych, lad recepcyjnych, szaf, regałów i kontenerów, mebli metalowych, foteli obrotowych, sof i narożników, stołów oraz krzeseł konferencyjnych. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi poszerzyliśmy nasz asortyment o wykładziny do biur, okleiny ścienne, żaluzje i rolety, lampy biurowe, donice, kosze na śmieci, wieszaki i zegary.


Stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych Klientów, dlatego to co w innych firmach jest płatną opcją, u nas jest darmowym dodatkiem. Oferujemy pomoc przy uzyskaniu leasingu na meble biurowe, wykonanie wizualizacji trójwymiarowych aranżowanych wnętrz, profesjonalny i szybki montaż, krótkie terminy realizacji zamówień oraz opiekę nie tylko w okresie gwarancji, ale też cały szereg rozwiązań pogwarancyjnych.


Warto podkreślić, że stawiamy wyłącznie na współpracę z fabrykami, dla których priorytetem jest jakość oferowanych produktów. Stale poszerzamy nasz asortyment, żeby móc zapewnić każdemu Klientowi, niezależnie od zasobności portfela, produkty spełniające Jego oczekiwania. Aktualnie mamy w ofercie wyroby kilkudziesięciu najlepszych fabryk z Polski oraz Europy. Nasza struktura organizacyjna pozwala nam zapewnić sprawną obsługę handlową i logistyczną firm i urzędów użyteczności publicznej w całym kraju.


Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym!