Wykładziny do biura

Wysokiej jakości wykładziny do biura , zaawansowana technologia oraz doskonała znajomość rozwiązań i możliwości, powodują, że wybierając Naszą ofertę powierzacie Państwo swoje biura profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem. Naszym priorytetem jest zaspokajanie Państwa potrzeb i oczekiwań. Oznacza to, że zrobimy wszystko co w Naszej mocy aby wyposażając Państwa wnętrza uzyskać jak najlepszy efekt, który pomoże Państwu w osiągnięciu sukcesu.

Odpowiedni dobór wykładziny to podstawa projektowania każdego wnętrza. W Naszej ofercie znajdziecie Państwo obiektowe wykładziny biurowe  pcv, jedno i dwu warstwowe, oraz wykładziny dywanowe, w płytkach lub rulonie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem większej ilości informacji, zobaczeniem katalogów i próbników wykładzin to bardzo prosimy o kontakt z Naszym działem handlowym.

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

 


Wykładziny biurowe

Wykładziny biurowe nie mają łatwego życia. Setki i tysiące kroków pracowników i interesantów, wnoszone na obuwiu błoto, deszcz i śnieg, obciążenie meblami biurowymi, a czasem i wózkami przewożącymi dokumenty lub paczki, kółka od foteli biurowych, przesuwanie krzeseł i stołów, okruszki jedzenia, krople napojów, spadające dziurkacze i zszywacze – te wszystkie elementy biurowego życia dosłownie i w przenośni odbijają się na podłodze. Dlatego musi być ona pokryta naprawdę wytrzymałą wykładziną, dostosowaną do warunków panujących w przestrzeni biurowej, głównie dużego obciążenia ruchem.

Wkładziny dywanowe biurowe i płytki dywanowe

Zdecydowanie najpopularniejszym wyborem są biurowe wykładziny dywanowe. Dzięki nim wnętrza stają się bardziej przytulne, a wykładzina doskonale wygłusza i poprawia akustykę. Jednocześnie koszt jej zakupu jest stosunkowo niski, podobnie jak eksploatacji – łatwo utrzymać ją w czystości. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne wykładziny w rulonie jak i płytki dywanowe. To ostatnie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne – w razie miejscowego uszkodzenia wystarczy wymienić odpowiednią ilość płytek, a nie całe pokrycie. W przypadku wykładzin dywanowych bardzo istotnym parametrem jest gramatura – pożądana jest jak najwyższa, dająca większy komfort chodzenia i lepiej pochłaniająca dźwięki.
Znajdujące się w naszej ofercie wykładziny dywanowe biurowe produkowane są z zastosowaniem nowoczesnych włókien, wyróżniających się tak pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Wykładziny te są niezwykle wytrzymałe, a przy tym prezentują się elegancko i atrakcyjnie, także za sprawą starannie zaprojektowanych wzorów. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu na przykład wykładzinę dywanową biurową znakomicie imitującą panele, a daleko od nich odporniejszą i trwalszą.

Wykładziny biurowe PCV

Alternatywą dla wykładzin dywanowych są elastyczne wykładziny biurowe PCV, w naszej ofercie dostępne są one w wersji jednowarstwowej lub dwuwarstwowej. Ich zaletą jest wysoka odporność na zabrudzenia oraz intensywne użytkowanie, mają też bardzo dobre właściwości izolacyjne (termiczne i akustyczne). Pokrycia PCV są ponadto trudnopalne, a więc bezpieczne. Wybierając wykładzinę PCV warto zwrócić uwagę na klasę ścieralności i dobrać ją do swego biura.

Wykładziny obiektowe

Gwarantujemy, że wszystkie nasze wykładziny obiektowe wykonane są z zastosowaniem zaawansowanej technologii i z użyciem najlepszych jakościowo materiałów, co sprawia, że są odporne na działanie czynników eksploatacyjnych – zadeptanie, zabrudzenie, zachlapanie. Co więcej, pokrycia z naszej oferty wyróżniają się długą żywotnością, która przekłada się na długoletnie użytkowanie bez uszczerbku na wyglądzie i funkcjonalności.
Mamy także na uwadze fakt, że wykładzina odgrywa niebagatelną rolę w tworzeniu wystroju biura. Z tego względu proponujemy Państwu bogactwo wzorów i kolorów wykładzin, pamiętając o tym, że duża powierzchnia wykładziny automatycznie oznacza duży wpływ na charakter wnętrza. Ponadto kolor wybranego pokrycia wpływa na samopoczucie – inna barwa będzie pasować do poczekalni, a inna do sali konferencyjnej.
Bardzo dobrze wiemy o tym, że wykładziny obiektowe, przeznaczone do miejsc o szczególnie dużym natężeniu ruchu, muszą charakteryzować się podwyższoną żywotnością, która oprze się intensywnemu użytkowaniu i niemałym obciążeniom. Serdecznie polecamy Państwu nasze wykładziny obiektowe nie tylko do pomieszczeń biurowych, ale także to sal konferencyjnych, hoteli, urzędów, obiektów przemysłowych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów oraz zapewniamy pomoc w zakresie wyboru wykładziny do konkretnego zastosowania, tak, by osiągnąć maksymalną wydajność.
Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze wykładziny najlepiej realizującej Państwa potrzeby, serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z katalogami i próbnikami wykładzin.