Czy meble biurowe są środkiem trwałym?

tomek

meble biurowe meblicante 1 248

Prowadząc własny biznes warto wiedzieć jak w prawidłowy sposób należy księgować dokonane zakupy na rzecz firmy. Niestety w dalszym ciągu nie wszyscy dobrze zaznajomnieni z tym tematem. Jak się okazuje największym problemem dla przedsiębiorców jest kwalifikacja zakupu mebli biurowych.

Czytaj więcej...

Jaką szafę kartotekową wybrać?

tomek

szafki kartotekowe gabinetMeble biurowe, są specyficznymi produktami ze względu na konieczność spełniania przez nie różnorodnych funkcji. Nie inaczej jest również w przypadku szaf kartotekowych. Ich odpowiedni dobór, gwarantuje zapewnienie dostatecznej organizacji wszystkich, niezbędnych dla pracowników dokumentów, a także utrzymanie porządku na wysokim poziomie.

Czytaj więcej...

Czy meble biurowe można odliczyć od podatku?

tomek

biuro specjalistka przy biurku

 

Często przedsiębiorcy stoją przed podjęciem ciężkiej decyzji. Przez brak dostatecznej znajomości obecnie obowiązującego prawa, nie zdają sobie sprawy, ile zakupionych przez nich przedmiotów, produktów, czy usług może zostać dodane...

Czytaj więcej...

Pomieszczenie biurowe idealne do pracy cz.2

tomek

gobi absolute plytka dywanowa

 

Dbałość o każdy detal wystroju biura, pozwala uzyskać wyjątkowo komfortowe warunki do pracy, ale jednocześnie korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, funkcjonalność wnętrza czy utrzymanie jego czystości.

Czytaj więcej...

Zieleń w biurze. Jakie rośliny doniczkowe wybrać?

tomek

biuro trendy 2018 cz4 rePraca w biurze bywa męcząca, szczególnie wówczas, gdy spędzamy tam wiele czasu. Jak się jednak okazuje, dodanie do wystroju wnętrza pomieszczeń biurowych roślin doniczkowych, pozwala uzyskać więcej świeżego powietrza, poprawia wydajność i satysfakcję z pracy, a dodatkowo tworzy przytulniejszą przestrzeń roboczą.

Czytaj więcej...

Leasing mebli biurowych - czy to się opłaca?

tomek

Leasing mebli biurowychLeasing dla firm kojarzy się przede wszystkim z pojazdami oraz sprzętem komputerowym. Tymczasem istnieje wiele artykułów, które mogą zostać objęte leasingiem w ramach zaopatrzenia w środki trwałe niezbędne do prowadzenia działalności. 

Czytaj więcej...

Jak przechowywać dokumenty w firmie?

tomek

 

Niezależnie od tego, czy mówimy o jednoosobowej firmie, czy rozbudowanym przedsiębiorstwie, obowiązują jednakowe przepisy dotyczące przechowywania dokumentów. Regulacje prawne mówią jednak tylko o czasie

Czytaj więcej...

Ćwiczenia podczas pracy przy komputerze

Marcin

cwiczPraca przed komputerem jest w powszechnej opinii łatwa i mało męcząca. Organizm człowieka nie jest jednak przystosowany do wielogodzinnego siedzenia, dlatego długa praca w takiej pozycji skutkuje bólami dłoni, nadgarstków, ramion, pleców oraz nóg. Aby skutecznie im przeciwdziałać, można wykonywać poniższe ćwiczenia.

Czytaj więcej...

Nowe produkty w ofercie firmy PROFIM

Marcin

miniatura

Fabryka Profim wprowadza kilka nowych kolekcji, które miały swoją premierę podczas ostatnich targów Orgatec. Meble te trafią do sprzedaży w najbliższym czasie, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

Czytaj więcej...

Jak wybrać fotel ergonomiczny

Marcin

tytulowy ergon

Pisaliśmy już o tym jak ważny jest wybór odpowiedniego fotela do rodzaju wykonywanej pracy oraz jaką postawę należy przyjąć podczas siedzenia. Tym razem podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze fotela oraz w jakie regulacje powinien być wyposażony fotel biurowy, żeby był ergonomiczny.

Czytaj więcej...

Prezentacja fotela mPosition

Marcin

mposition

Poznaj mPosition – nowoczesny fotel stworzony z myślą o pracy z komputerem. Projekt jest efektem wieloletnich badań polskich naukowców oraz specjalistów w zakresie ergonomii, dzięki czemu zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Poznaj przyszłość już teraz!

Czytaj więcej...

Prawidłowa pozycja podczas pracy siedzącej

Marcin

tytułowy

Ludzie coraz częściej spędzają w pozycji siedzącej - w pracy, przy biurku lub przed komputerem - wiele godzin dziennie. Dodawszy do tego godziny spędzone w samochodzie czy też przed telewizorem, w ramach swojego czasu wolnego, spędzamy w tej pozycji większość dnia powszedniego, a więc i większą część naszego życia.

Czytaj więcej...