Fotele biurowe Krzesła i Kanapy biurowe

Komfort i wygoda to czynniki, na które stawiamy przede wszystkim. Dotyczy to głównie mebli, które pozwalają pracownikom biura, a także jego gościom na przyjęcie pozycji siedzącej  w danym miejscu, umożliwiając tym samym efektywną pracę oraz odpoczynek na tym stanowisku. Nasza oferta zawiera produkty w kategorii: fotele gabinetowe, krzesła pracownicze, krzesła konferencyjne, kanapy i fotele, siedziska recepcyjne, hokery. W każdej kategorii klient odnajdzie produkty idealnie pasujące do jego indywidualnego wnętrza i spełniające nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Możliwośc wyboru rodzaju stelaża, mechanizmów, regulacji czy, tkanin , powoduje, że możemy idealnie dostosowac krzesło czy fotel do Twoich potrzeb. W Naszej ofercie znajdziesz m.in. krzesła i fotele obrotowe, które w zależności od Twoich indywidualnych życzeń mogą wyróżniać się nietypowym stylem i formą lub też posiadać standardowy, nieodbiegający od normy wygląd. Ponadto można u nas zakupić krzesła na płozach oraz na czterech kółkach. jeśli prowadzisz gabinet medyczny, idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie siedziska recepcyjne, umieszczane na specjalnych, bardzo mocnych stelażach. Wybór rodzaju krzeseł, ich obić oraz kolorystyki należy wyłącznie do Ciebie, na jednym stelażu możesz umieścić bowiem różne siedziska. Jeśli zależy Ci, aby w biurze stworzyć miłą, przyjazną atmosferę, powinieneś rozważyć również zakup naszych kanap, które nadadzą wnętrzu ciepła i przytulności, generując wrażenie intymności, tak bardzo ważnej w kontakcie z wieloma stałymi klientami.

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

 

Fotele biurowe, krzesła konferencyjne, kanapy do biura

Osoby znajdujące się w biurze większość czasu spędzają na siedząco – dotyczy to zarówno pracowników używających komputerów, jak i klientów oczekujących w recepcji lub rozmawiających z obsługą. Na siedząco odbywają się zebrania zarządu oraz spożywanie posiłków w czasie przerwy. Dlatego też dobranie odpowiednich siedzisk do biura jest niezmiernie ważnym aspektem, na który w naszej firmie położyliśmy szczególny nacisk.
Zapewnienie komfortu i wygody – takie oczekiwanie musi spełnić każdy dostępny u nas mebel do siedzenia. Pragniemy, aby zakupione u nas meble pozwoliły pracownikom na przyjęcie prawidłowej pozycji siedzącej, umożliwiającej ergonomiczną i efektywną pracę lub też odpoczynek. Chcemy także, by osoby czekające w kolejce w Państwa biurze mogły swobodnie się zrelaksować. Dlatego też do asortymentu dobraliśmy tylko takie meble, które zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i pozwalają siedzieć bez negatywnego wpływu na stan zdrowia. Na naszych meblach siedzi się z prawdziwą przyjemnością!
Nasza oferta zawiera produkty w kategorii: fotele gabinetowe, krzesła pracownicze, krzesła konferencyjne, kanapy i fotele, siedziska recepcyjne, hokery. Tak bogata gama produktów daje możliwość wyposażenia każdego pomieszczenia w przestrzeni biurowej, a więc recepcji, poczekalni, stanowisk pracy biurowej, gabinetów menedżerskich, sali konferencyjnej, pomieszczenia socjalnego. Pragniemy zaznaczyć, że coraz większą popularność zyskuje tworzenie w biurach stref wypoczynku, tzw. chillout roomów, w których można na chwilę się zdrzemnąć, zregenerować siły, porozmawiać swobodnie z koleżankami i kolegami z pracy. Z przyjemnością informujemy, że nasze meble doskonale  nadają się również do tego celu.
W każdym z wymienionych wyżej działów odnajdą Państwo produkty idealnie pasujące do indywidualnego stylu Państwa wnętrza. Jednocześnie każdy mebel spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania oraz normy jakościowe. Nasze produkty można swobodnie dostosowywać do własnych potrzeb, a to za sprawą wyboru rodzaju stelaża, mechanizmów, regulacji czy tkanin. Krzesła mogą być osadzone na płozach lub na czterech kółkach. Pragniemy zaznaczyć, że na jednym stelażu mogą być umieszczone różne siedziska. Oferujemy krzesła, fotele obrotowe i inne meble do siedzenia o prostym, ponadczasowym designie, jak również modele wyróżniające się nietypowym stylem i formą. Mogą Państwo wybierać spośród wielu rodzajów obić o szerokiej palecie barw, co stwarza bardzo duże możliwości aranżacyjne.
Nasze kanapy pomagają w stworzeniu ciepłej, przyjaznej atmosfery z nutą intymności, która niewątpliwie ma duże znaczenie w przypadku relacji ze stałymi klientami. Do gabinetów medycznych polecamy z kolei siedziska recepcyjne umieszczane na specjalnych, bardzo mocnych stelażach. Natomiast hokery bardzo dobrze sprawdzą się w pokoju socjalnym.