Kanapy biurowe i fotele do recepcji, poczekalni

Kanapy i fotele znajdujące się w ofercie odbiegają od tradycyjnych form mebli spotykanych w przestrzeniach biurowych. Oczywiście klient poszukujący klasycznych form również znajdzie coś dla siebie. Niezwykle ciekawa kolorystyka dostępnych mebli wpływa na możliwość budowania interesujących aranżacji w każdych przestrzeniach biurowych. Niektóre z modeli wyposażone są również w dodatkowe ścianki umożliwiające budowanie miejsc bardziej intymnych, zwiększających komfort użytkownika. 

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

Wyników 1 - 51 z 51

 

Kanapy biurowe, fotele do recepcji i fotele do poczekalni

Tak poczekalnia, jak i recepcja (zlokalizowane zresztą zwykle obok siebie), to miejsca, w których klient czy gość pierwszy raz ma kontakt z firmą. Należy zatem stworzyć w nich jak najbardziej przyjazną atmosferę, dzięki której czas oczekiwania na wizytę czy spotkanie nie będzie się dłużył. Osoby potrzebujące załatwić swoje sprawy mogą być zniecierpliwione, znudzone lub zdenerwowane, zatem zadaniem firmy jest wykreowanie przestrzeni sprzyjającej relaksowi i odpoczynkowi. Będzie to także oznaką troski o samopoczucie interesantów, co z pewnością zostanie przez nich zauważone i docenione.
Jednocześnie nie należy zapominać o tym, że oczekujące osoby wrażenie wyniesione z pobytu w poczekalni lub recepcji mogą przenieść na całą firmę. Trzeba zatem dołożyć wszelkich starań, by było ono korzystne. Poczekalnia i recepcja powinny być więc odpowiednio reprezentacyjne, odzwierciedlać charakter firmy i wyznawane przez nią wartości.
Aranżacja tych pomieszczeń w bardzo dużym stopniu uzależniona jest od przestrzeni, jaka jest do dyspozycji. Determinuje ona dobór i ustawienie umeblowania. Nasza oferta została tak skomponowana, by każdy Klient znalazł wariant adekwatny do jego potrzeb. W zależności od dostępności przestrzeni, możemy Państwu zaproponować pojedyncze fotele lub kanapy do recepcji, dwuosobowe oraz trzyosobowe. Wszystkie oferowane siedziska są przede wszystkim wygodne, ale też atrakcyjne wizualnie. Tym samym doskonale nadają się do stworzenia komfortowego miejsca odpoczynku. W asortymencie znalazły się kanapy do poczekalni wyposażone w dodatkowe ścianki, które wydzielają przestrzeń o bardziej intymnej atmosferze, w której można poczuć się jeszcze bardziej komfortowo i np. przeprowadzić kameralną rozmowę, albo też oddzielić obszar od lady recepcyjnej, przy której występuje duży ruch klientów i pracowników. Oczywiście fotele i sofy można prosto i łatwo łączyć w systemy, jeżeli do zagospodarowania jest naprawdę spora przestrzeń.
Oferowane przez nas sofy biurowe mogą także z powodzeniem być wykorzystane do aranżacji pomieszczeń dla pracowników. Kanapy biurowe oraz wygodne fotele są niezastąpione w pomieszczeniach socjalnych, zwłaszcza chillout roomach, gdzie można na chwilę oderwać się od obowiązków i zregenerować się w przyjemnej atmosferze.
Aby ułatwić Państwu tworzenie interesujących aranżacji w każdych przestrzeniach biurowych, umieściliśmy w katalogu produktowym wyłącznie najlepsze jakościowo meble oraz stworzyliśmy możliwość swobodnego wyboru jednego lub kilku ciekawych wariantów kolorystycznych.
Nasze kanapy i fotele są praktyczne i użyteczne, wykonano je z solidnych materiałów odpornych na zarysowania i inne uszkodzenia, dzięki czemu z biegiem czasu nie tracą na atrakcyjności i funkcjonalności. Efektowna stylistyka sprosta wymaganiom i osób poszukujących klasycznych rozwiązań, i klientów preferujących nowoczesne podejście do wzornictwa mebli spotykanych w przestrzeniach biurowych.