Wynajem długoterminowy mebli

Wynajem mebli biurowych długoterminowy to świetne rozwiązanie szczególnie dla firm, które:

- są startupami, dzięki czemu mogą dużo zaoszczędzić na wyposażeniu i przeznaczyć te środki na rozwój firmy czy produktu. Dodatkowo po paru miesiącach może się okazać, że firma nie funkcjonuje tak jak powinna, przez co brak zakupu wyposażenia jest dodatkowym atutem, 

- otwierają nowy oddział a nie znając rentowności placówki nie muszą inwestować dużych środków, 

- nie stać ich na zakup wyposażenia,

- budują nową siedzibę lub przenoszą się do nowej lokalizacji, ale docelowy lokal nie jest jeszcze gotowy i muszą wynająć biuro tymczasowe, w które nie warto inwestować dodatkowych środków. 


Jeżeli zaliczasz się do którejkolwiek z tych grup, lub masz własne, inne powody, żeby nie kupować nowego wyposażenia to dobrze trafiłeś. W zakresie usług naszej firmy znajduje się między innymi usługa wynajmu mebli biurowych

meble-biurowe-wypozyczenie.jpg
meble-biurowe-wypozyczenie2.jpg
W naszej ofercie wynajmu mebli biurowych znajduje się szeroki zakres wyposażanie taki jak: 
- biurka o różnych szerokościach i głębokościach 
- kontenery biurowe, 
- szafy biurowe, 
- stoły konferencyjne,  
- fotele biurowe,  
- krzesła konferencyjne,
- akcesoria.

Wszystkie meble w naszej ofercie są to renomowane produkty - nie wynajmujemy chińskich rozwiązań. W zakresie usługi jest dostawa i montaż całego wyposażenia, a także późniejszy demontaż i odbiór.   

Oferty przygotowujemy zawsze indywidualnie, w zależności od ilości i jakości produktów a także czasu wyposażenia. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami a chętnie przedstawimy wszelkie szczegóły.