Wynajem długoterminowy mebli

Czym jest wynajem mebli?


 Wynajem mebli można w prosty sposób podzielić na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy, firma Meblicante oferuje nie tylko wynajem mebli, ale również dostawę oraz montaż w wskazanym przez Państwa adresie. Zdobywając wieloletnie doświadczenie w branży mebli biurowych, nasza oferta jest bogata oraz konkurencyjna. To co nas wyróżnia to specjalistyczna wiedza, atrakcyjne ceny i nieograniczony wybór produktów,dzieki temu nasi kliencie bardzo często wracają aby korzystać naszej wiedzy oraz usług. 

Wynajem długoterminowy


Jest to oferta głównie przeznaczona dla osób lub firm, którym bardzo zależy na jak najszybszej dostawie oraz montażu . Wynajem mebli biurowych długoterminowy to wspaniały pomysł, w momencie kiedy potrzebujemy biura na krótki okres czasu, na przykład podczas remontu dotychczasowej siedziby, jak również kiedy chcemy utworzyć nowy, który zapewni nam coraz to większe zasięgi. Wynajem długoterminowy jest również rozwiązaniem kiedy cenimy swój własny czas oraz komfort i nie marnujemy go na dostawę oraz montaż.

Wynajem mebli biurowych długoterminowy to świetne rozwiązanie szczególnie dla firm, które:

- są startupami, dzięki czemu mogą dużo zaoszczędzić na wyposażeniu i przeznaczyć te środki na rozwój firmy czy produktu. Dodatkowo po paru miesiącach może się okazać, że firma nie funkcjonuje tak jak powinna, przez co brak zakupu wyposażenia jest dodatkowym atutem, 

- otwierają nowy oddział a nie znając rentowności placówki nie muszą inwestować dużych środków, 

- nie stać ich na zakup wyposażenia,

- budują nową siedzibę lub przenoszą się do nowej lokalizacji, ale docelowy lokal nie jest jeszcze gotowy i muszą wynająć biuro tymczasowe, w które nie warto inwestować dodatkowych środków. 


Jeżeli zaliczasz się do którejkolwiek z tych grup, lub masz własne, inne powody, żeby nie kupować nowego wyposażenia to dobrze trafiłeś. W zakresie usług naszej firmy znajduje się między innymi usługa wynajmu mebli biurowych

meble-biurowe-wypozyczenie.jpg
meble-biurowe-wypozyczenie2.jpg

Wynajem mebli biurowych cena i oferta 


W naszej ofercie wynajmu mebli biurowych znajduje się szeroki zakres wyposażanie taki jak: 
- biurka o różnych szerokościach i głębokościach 
- kontenery biurowe, 
- szafy biurowe, 
- stoły konferencyjne,  
- fotele biurowe,  
- krzesła konferencyjne,
- akcesoria.

Wszystkie meble w naszej ofercie są to renomowane produkty - nie wynajmujemy chińskich rozwiązań. W zakresie usługi jest dostawa i montaż całego wyposażenia, a także późniejszy demontaż i odbiór.   

Oferty przygotowujemy zawsze indywidualnie, w zależności od ilości i jakości produktów a także czasu wyposażenia. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami a chętnie przedstawimy wszelkie szczegóły.