Kuchnie do Biura

Wszystkie kuchnie biurowe w Naszej ofercie są zawsze projektowane i wykonywane jako indywidualny projekt dopasowany do potrzeb Naszych klientów. Meble kuchenne do biur tworzone są z najwyższą starannością i z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów, w oparciu o najnowsze trendy. Wykonujemy meble z frontami lakierowanymi, MDF foliowanymi, fornirowanymi, w ramce aluminiowej ze szkłem lacobel czy płyty laminowanej, oraz blatami kamiennymi, syntetycznymi, laminowanymi oraz drewnianymi.Dlaczego warto wybrać Naszą ofertę mebli kuchennych:

 • Wykonujemy kompleksowe projekty kuchni biurowych.
 • Przygotowany przez Nas kosztorys obejmuje wszystkie koszty.
 • Przygotowujemy zawsze kilka wariantów, aby lepiej zobrazować różne możliwości.
 • Nasze meble kuchenne są praktyczne i wytrzymałe.
 • Jeżeli posiadasz swój projekt to możemy przygotować kosztorys jeszcze nawet tego samego dnia.
 • Elastyczne, dostosowane do klienta dni i godziny montażu.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani produktami o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie to Nasza firma idealnie spełnia te dwa warunki.

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

 

 • meble_kuchenne_zdj_ocie_nr_1
 • meble_kuchenne_zdj_ocie_nr_2
 • meble_kuchenne_zdj_ocie_nr_3
 • meble_kuchenne_zdj_ocie_nr_4
 • meble_kuchenne_zdj_ocie_nr_5
 • meble_kuchenne_zdj_ocie_nr_6
 • meble_kuchenne_zdj_ocie_nr_7

 

Kuchnie do biura

Funkcjonalność – to słowo towarzyszy opisowi wyposażenia każdego pomieszczenia w biurze. I tak samo jest w przypadku biurowej kuchni. Jednak to akurat pomieszczenie należy potraktować w szczególny sposób. Nie jest to tylko miejsce, gdzie pracownicy przygotowują i spożywają napoje i posiłki, choć jest to jego zasadnicza rola, z myślą o której biurowa kuchnia w ogóle powstaje. To także miejsce chwilowego oderwania się od formalnych spraw, relaksu i możliwości swobodnej rozmowy z kolegami i koleżankami, także tymi z kadry menedżerskiej. Niejednokrotnie luźne rozmowy zbaczają na tematy zawodowe i wtedy mogą rodzić się najlepsze pomysły i rozwiązania. Wymiana pomysłów i doświadczeń, do której często nie ma warunków poza kuchnią, bardzo często jest przyczynkiem do niezwykle produktywnej i owocnej burzy mózgów
Z tego też powodu wystrój firmowej kuchni powinien być komfortowy, przy czym komfort ten rozumiany jest dwojako – w zakresie możliwości wykorzystania przerwy w pracy tak na jedzenie, jak i prowadzenie biurowego życia. Integracyjna rola pomieszczeń socjalnych jest bowiem nie do przecenienia.
Doskonale wiemy, jak zaprojektować kuchnię w biurze tak, by stworzyć przestrzeń jak najlepiej dopasowaną do potrzeb pracowników. Każdy projekt opracowywany i realizowany jest z myślą o sprostaniu indywidualnym wymaganiom naszych Klientów. Meble kuchenne do biur tworzone są z najwyższą starannością i z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów, w oparciu o najnowsze trendy. Wykonujemy meble z frontami lakierowanymi, MDF foliowanymi, fornirowanymi, w ramce aluminiowej ze szkłem lacobel czy płyty laminowanej, oraz blatami kamiennymi, syntetycznymi, laminowanymi oraz drewnianymi.
Nasze projekty są wyrazem nieszablonowego myślenia o kuchni w biurze. Zawsze dokładnie analizujemy dostępną przestrzeń, by jak najefektywniej wykorzystać jej potencjał poprzez optymalny dobór rodzaju i wielkości mebli, materiałów i kolorów, zalecanego wyposażenia, oświetlenia i oklein ściennych. Mamy duże doświadczenie w zakresie wykonywania tak niewielkich aneksów kuchennych do małych biur, jak i rozbudowanych kuchni dla wielu pracowników. Za każdym razem Klienci doceniają efekt końcowy, jakim jest przyjazne, praktycznie zorganizowane i estetyczne pomieszczenie socjalne, do którego zawsze staramy się wprowadzić choć trochę domowego ciepła.
Klient zamawiający u nas meble do biurowej kuchni otrzymuje kosztorys, a także kilka wariantów do wyboru. Dbamy o to, by nasze meble kuchenne były praktyczne, wytrzymałe i trwałe i tym samym służyły użytkownikom przez wiele lat. Wychodzimy także naprzeciw potrzebom Klientów, którzy posiadają własny projekt – jesteśmy w stanie jeszcze tego samego dnia przygotować kosztorys. Zawsze dostosowujemy się do Klienta, na przykład poprzez dopasowanie dni i godzin montażu do jego możliwości.