Rzuty funkcji i space planning

SPACE PLANNING  


Urządzając biuro często zastawiamy się od czego zacząć, spędzając wiele godzin na przeglądaniu zdjęć aranżacji oraz na przeglądaniu katalogów. Aby nie marnować swojego cennego czasu warto powierzyć te zadania naszym specjalistom. Projektowanie przestrzeni biurowej to zajęcie wymagające wyobraźni, zaangażowania oraz dużego doświadczenia. Warto pamiętać że wygląd biura to często wizytówka firmy i nie ma tu miejsca na przypadkowość lub eksperymenty. Projektowanie przestrzeni biurowej możemy wyróżnić w 4 krokach 

Pierwszym krokiem jest konsultacja. Najważniejsze na tym etapie jest rozmowa z klientem i zapoznanie się z jego potrzebami oraz oczekiwaniami. Ważnym elementem jest również budżet jaki klient chce przeznaczyć. W pierwszym kroku również potrzebujemy zwymiarować pomieszczenie oraz zapoznać się z kolorystyką danej przestrzeni w której mają znajdować się pomieszczenia biurowe.

Drugim krokiem jaki podejmujemy to koncepcja. Na podstawie już istniejących ścian opracowujemy ustawienie mebli w biurze, opracowujemy poglądowe rysunki.

Kolejnym krokiem jest projekt wykonawczy. Na tym etapie przechodzimy do wyboru wykładziny jeśli wchodzi ona w zakres Państwa zamówienia oraz najważniejsze wyboru mebli. Na podstawie wybranych mebli możemy dla Państwa wykonać wizualizację biura. Kluczowym elementem w tym kroku jest częsta konsultacja z klientem i uwzględnienie jego potrzeb. 

Ostatnim krokiem jest podpisanie zamówienia przez klienta. Wtedy po dokonaniu ustalonej przedpłaty zamówienie kierujemy do realizacji.


Space Planning oraz Rzut Funkcji


Dla klientów, którzy nie potrzebują uzyskania wizualizacji 3D proponujemy wykonanie rzutu funkcji. rzut-funkkk.jpg


Czym jest space planning? 


Jest to proces indywidualnego planowania przestrzeni biurowych. Jego zadaniem jest najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni biurowej. Jego zakres nie kończy się na rozmieszczaniu mebli w taki sposób aby tylko rozmieścić meble ale powinien opierać się na indywidualnych potrzebach klienta oraz jego wizji. Każde przedsiębiorstwo oraz firma jest inna dlatego potrzebuje innych rozwiązań. Przez ostatnie lata podejście do aranżacji i funkcjonalności naszego biura bardzo się zmieniło co jest efektem zmieniającego się rynku pracy, zapotrzebowaniu pracodawców oraz potrzeb pracowników.

 Planując naszą przestrzeń do pracy mamy na uwadze:
  • w jakim trybie pracują nasi pracownicy
  • charakter działalności 
  • ergonomiczność, 
  • akustykę, 
  • oświetlenie,
  • walory estetyczne oraz wizualne, 
  • praktyczności. 

Udowodniono, że pracownicy zadowoleni ze swojego otoczenia, znacznie chętniej pracują i są bardziej efektywni. 


7.jpg
openspace12.jpg
rzuty.jpg
6.jpg