Meble Metalowe

Oferta mebli metalowych ze względu na przeznaczenie, wymagania i potrzeby klientów jest niezwykle szeroka. Każdy odnajdzie interesujące produkty w takich kategoriach jak szafy bhp, szafy aktowe, szafy kartotekowe, szafy skrytkowe oraz gospodarcze. Meblicante oferuje również szeroki zakres szafek szkolnych. Meble metalowe to również meble warsztatowe, a także regały magazynowe oraz przesuwne. Wyróżnikiem naszej oferty są również produkty w kategoriach: biurka, stoły, sejfy, szafy pancerne, szafy na mapy,meble medyczne czy szafy strażackie.

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

 

Meble biurowe metalowe

Meble metalowe znajdują zastosowanie w bardzo wielu wnętrzach o charakterze komercyjnym. Co zadecydowało o tak dużym sukcesie tego rodzaju mebli? Przede wszystkim uniwersalność – jeden typ szafek bądź regałów można wykorzystać tak w biurze, jak i w urzędzie. Materiały używane do produkcji mebli metalowych odznaczają się bardzo dobrą jakością, zatem jest to zakup na lata – mimo upływu czasu, meble te wciąż wyglądają bardzo dobrze i nie tracą na funkcjonalności. Co więcej, system można swobodnie uzupełniać o dalsze elementy, wraz z rosnącymi potrzebami biura. Jest to możliwe dzięki temu, że design mebli metalowych jest zazwyczaj prosty, ale też ponadczasowy. Z tego powodu nie ma większych trudności z dobraniem kolejnej szafy, czego nie można powiedzieć o meblach drewnianych. Meble metalowe malowane są proszkowo, a powstała w ten sposób ochronna powłoka wyróżnia się odpornością na odpryski, zadrapania czy zarysowania. Ponadto gładka powierzchnia mebli jest łatwa do utrzymania w czystości.
Warto pamiętać także o tym, że z wykorzystaniem mebli metalowych można stworzyć nowoczesną, a zarazem praktyczną przestrzeń biurową, w pełni zgodną z wymogami BHP. Pragniemy podkreślić, że metalowe szafki znakomicie nadają się do przechowywania dokumentów zawierających dane osobowe, a to za sprawą przemyślanych systemów zabezpieczających – jest to istotne z punktu widzenia nowych przepisów RODO. Metalowe biurka, szafy aktowe, szafy kartotekowe i sejfy przydadzą się w każdym biurze.
Nasza oferta mebli metalowych jest niezwykle szeroka, gdyż postaraliśmy się uwzględnić ich różnorodne przeznaczenie, a także wymagania i potrzeby Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że biuro nie jest jedynym miejscem, gdzie meble z metalu doskonale spełniają swoją funkcję. Są one bardzo często wybierane do placówek edukacyjnych i placówek służby zdrowia, kancelarii, archiwów, magazynów, warsztatów, wszelkiego rodzaju szatni i przebieralni, jednostek straży pożarnej, instytucji państwowych i w każdym przypadku są doskonałym rozwiązaniem. Stąd w asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór produktów takich jak szafy BHP, szafy skrytkowe, szafy gospodarcze, szafy na mapy, szafy pancerne, meble magazynowe i warsztatowe, regały przesuwne i regały magazynowe, szafy strażackie, meble medyczne, szafki szkolne w wielu wariantach. W zależności od swoich upodobań, mogą Państwo wybrać jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych. Nasze meble cechują się oryginalnym wzornictwem i najwyższą starannością wykonania.
Bez wątpienia na popularność mebli metalowych wpływa także ich solidność i trwałość. Są one odporne na działanie czynników atmosferycznych, zatem można w nich bezpiecznie przechowywać wszelkie dokumenty oraz akcesoria.