Fotel gabinetowy Xenon Net 111S/SL/SFL/ST/STL

Dostępność: 21-36 dni roboczych
Gwarancja: 60 miesięcy
Dopuszczalna waga: do 110 kg
Pomieszczenie: Biuro
Ergonomia: Wysuw siedziska, Pochylenie do przodu (kąt ujem, Kółka do podłóg miękkich, Kółka do podłóg twardych, Zagłówek
Materiał: Siatkowe, Tekstylne, Skórzane
Styl: Nowoczesne, Klasyczne, Dizajnerskie
Producent: Profim
Materiały
Kolorystyka siatki
Mechanizmy
Podstawy / bazy
Podłokietniki
Amortyzator - poduszka
Kółka
Zagłówek
Brutto 1877
Podatek VAT 351
Netto 1526
Odbiór osobisty z magazynu w Krakowie: 0.00 zł
Kurier: od 50.00 zł

Opis

Fotel Xenon Net 111 SFL


Xenon Net 111 SFL to znakomity fotel biurowy autorstwa niemieckiego studia ITO Design do wielogodzinnej pracy biurowej. Dzięki udogodnieniom jest niezwykle ergonomiczny . Nie przeszkadza mu być przy okazji bardzo szykownym i eleganckim. Nowoczesna stylistyka fotela znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej aranżacji.


Do niewątpliwych zalet krzesła biurowego należy mechanizm SFL , dzięki któremu zadbasz o prawidłową postawę Twoich pleców.


 • Po pierwsze „śledzi" Twoje ruchy dzięki synchronicznym ruchom oparcia i siedziska. Dba tym samym o nieustanne podpieranie pleców. Ruch siedziska z oparciem można zablokować w czterech wariantach, dopasowując tym samym do własnych preferencji i wagi.
 • Po drugie zapobiega nadmiernym uciskom odcinka udowego, dbając tym samym o prawidłowe krążenie. A wszystko dzięki regulacji pochyłu siedziska względem tułowia.
 • Po trzecie umożliwia dostosowanie go do wzrostu użytkownika. Dzięki temu zarówno niska, jak i wysoka osoba zachowuje optymalną pozycję, odciążając tym samym mięśnie pleców i ud.

Fotel dba także o podparcie dolnej partii pleców, szczególnie narażonej na przeciążenia. 

Pozwala na to:
 • podpórka odcinka lędźwiowego kręgosłupa (regulacja głębokości i wysokości);
 • system SmartADLS (regulacja głębokości podparcia lędźwiowego przy pomocy pokrętła

Zalety:
 • O właściwe podparcie karku i prawidłowe ułożenie głowy w trakcie pracy zadba zagłówek , który można regulować w zakresie wysokości oraz kąta nachylenia podpórki.
 • Optymalne ułożenie przedramion względem tułowia (kąt 90 stopni) jest możliwe za sprawą regulowanych podłokietników (P59 PU).
 • Tapicerka z wysokiej jakości tkanin dostępna jest w wielu kolorach i aż dziesięciu wariantach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz ją do wystroju wnętrza.
 • Oparcie dostępne z czarną siatką, która dopasowuje się do kształtu pleców oraz zapewnia optymalną ich wentylację, zapobiegając poceniu.
 • Komfort siedzenia na najwyższym poziomie zapewnia siedzisko wykonane z pianki w technologii wylewania (wtryskiwania). Warto zaznaczyć, że swoje walory użytkowe oraz miękkość i sprężystość zachowuje przez długie lata użytkowania.
 • Fotel znajduje się na solidnej pięcioramiennej podstawie, którą można zakupić w dwóch wariantach – czarny i chrom błyszczący.
 • Dzięki kółkom miękkim krzesło nadaje się do każdej powierzchni.

Gwarancja : 60 miesięcy 

Wymiary fotela: 
xenon-net110s-111s.jpg
Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka