Meble Gabinetowe

Meble gabinetowe w Naszej ofercie to propozycja zarówno klasycznych rozwiązań mebli, o  eleganckim wyglądzie i nieprzemijającej stylistyce, wykonanych z płyty laminowanej, oraz nowoczesne, lekkie i minimalistyczne meble gabinetowe, wykonane z lacobelu czy laminatu hpl,  idealnie komponujące sie w każdej przestrzeni biurowej. Każdy system mebli gabinetowych posiada szereg różnych produktów takich jak: biurka, szafy, komody, pomocniki, stoły i stoliki, kontenery.  W Naszej ofercie znajdziesz meble gabinetowe różnych marek (m.in. CRYSTAL, EVO, ECHO, 70’S, IMPULS, MAGNAT I OLIMP). Szeroka gama kolorystyczna  daje możliwość wyboru systemu w kolorze najbardziej odpowiadającym Państwa oczekiwaniom. Wszystkie te meble wyróżniają się geometrycznością wykonania, a także eleganckim wyglądem i odpowiednią, współgrającą z wnętrzem, kolorystyką. Meble dostępne są w różnych wariantach barw, które oscylują pomiędzy bielą a czernią poprzez różne odcienie brązu i szarości. Dzięki Naszym meblom właściwa aranżacja Twojego miejsca pracy w zasadzie nie powinna sprawić Ci najmniejszego kłopotu. W odpowiednio zaprojektowanym za pomocą Naszych mebli wnętrzu biurowym będziesz mógł nie tylko efektywnie pracować, ale też pochwalić się efektownym wystrojem swojego gabinetu przed potencjalnymi klientami i kontrahentami. Nie musisz obawiać się o jakość materiałów, z których wykonano meble, ta jest bowiem najwyższa z możliwych, a gwarancja większości Naszych produktów wynosi dwa lata. Wiele z naszych mebli otrzymało najwyższe laury i odznaczenia konsumenckie.

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

Wyników 1 - 18 z 18

 

Meble do gabinetu

Wystrój gabinetu świadczy o jego właścicielu – jest odzwierciedleniem jego gustu i smaku, podkreśla stanowisko i prestiż, pokazuje, że pracuje tutaj człowiek sukcesu. Jednocześnie wciąż jest to przestrzeń biurowa, którą trzeba zaaranżować zgodnie z zasadami ergonomii i mając na uwadze potrzeby użytkownika oraz wystrój pozostałej części biura. Zadbaliśmy o to, by mogli Państwo znaleźć w naszej ofercie meble gabinetowe w pełni spełniające powyższe wymogi, wyróżniające się na rynku wysmakowanym wzornictwem oraz dyskretną elegancją.
Proponujemy Państwu zarówno klasyczne rozwiązania w zakresie mebli menedżerskich, o eleganckim wyglądzie i nieprzemijającej stylistyce, wykonanych z płyty laminowanej, oraz nowoczesne, lekkie i minimalistyczne meble do gabinetu, wykonane z lacobelu czy laminatu hpl, idealnie odnajdujące się w każdej przestrzeni biurowej. Nasz asortyment zadowoli gusta zarówno zwolenników ponadczasowej stylistyki, jak i miłośników dynamicznych, nowoczesnych form zgodnych z panującymi trendami meblarskimi.
W skład każdego systemu mebli gabinetowych wchodzi szereg różnych produktów, takich jak biurka, szafy, komody, pomocniki, stoły i stoliki, kontenery. Takie bogactwo elementów pozwala na wykreowanie w pełni funkcjonalnej aranżacji gabinetu, w którym będzie można pracować w komfortowych warunkach oraz atmosferze pobudzającej kreatywność.
Oferujemy Państwu ekskluzywne meble gabinetowe wielu cenionych marek (m.in. CRYSTAL, EVO, ECHO, 70’S, IMPULS, MAGNAT I OLIMP), a także fotele gabinetowe. Szeroka gama kolorystyczna daje możliwość wyboru systemu w kolorze najbardziej odpowiadającym Państwa oczekiwaniom. Wszystkie meble wyróżniają się interesującą geometrią wykonania, unikalnym designem oraz eleganckim wyglądem. Wyśmienicie łączą w sobie funkcję praktyczną oraz dekoracyjną, dzięki czemu codzienne z nich korzystanie jest prawdziwą przyjemnością.
Dzięki naszym meblom właściwa aranżacja Państwa miejsca pracy w zasadzie nie powinna sprawić najmniejszego kłopotu. W razie potrzeby z przyjemnością udzielimy wszelkich porad w obszarze projektowania przestrzeni gabinetowej. Jeśli urządzą ją Państwo wykorzystując znajdujące się w naszej ofercie meble, będą Państwo mogli nie tylko efektywnie pracować, ale też cieszyć się reprezentacyjnym wystrojem swego gabinetu, który z pewnością zostanie pozytywnie odebrany przez klientów i kontrahentów oraz pomoże w prowadzeniu działań biznesowych.
Nie muszą Państwo obawiać się o jakość materiałów, z których wykonano meble, ta jest bowiem najwyższa z możliwych, a większość naszych produktów opatrzona jest dwuletnią gwarancją. Wiele z naszych mebli otrzymało najwyższe laury i odznaczenia konsumenckie, co ma dla nas szczególne znaczenie – zadowolenie Klienta jest dla nas absolutnym priorytetem.