Meble na Wymiar

Meblicante oferuje wykonanie najwyższej jakości mebli na wymiar do biura. Nasza firma zajmie się zleceniem począwszy od projektowania aż do finalnego wykonania mebli do Państwa biura dzięki czemu spełniamy oczekiwania wszystkich klientów. Dzięki projektowi mebli biurowych na zamówienie klient zyskuje wykorzystanie każdego centymetra jego biura, a każdy jego nawet najmniejszy element spełnia stuprocentowo jego potrzeby. Umożliwiamy stworzenie zupełnie autorskiej i niepowtarzalnej bryły, choć proszę pamiętać, że nawet produkty systemowe z Naszej standardowej ofert mają możliwośc modyfikacji niektórych wymiarów, co wiąże się oczywiście z indywidualną kalkulacją cenową.

Naszą specjalnością jest projektowanie oraz doradztwo  w wyborze oraz doborze mebli do konkretnej powierzchni biurowej. Dodatkowo każdy klient otrzymuje możliwość skorzystania z oferowanego przez nas montażu.

Dopasujemy meble do dowolnego wnętrza, nie jedynie z uwagą wobec konkretnych wymiarów, ale również właściwego dla przestrzeni biurowej stylu i charakteru - aranżacja wnętrz i space planning to elementy na które kładziemy szczególny nacisk.

Wykonujemy meble z większości dostepnych na rynku materiałów takich jak: płyty melaminowane, mdf lakierowany w macie i połysku, okleiny hpl, fornir, lacobel, akryl, szkło, corian, hdf itd.


W zakresie zlecenia mebli na wymiar klient otrzymuje:

     Wycenę zlecenia,

     Fachową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia,

     Profesjonalne doradztwo w zakresie materiałów, systemów meblowych, trendów,

     Terminowe wykonanie zlecenia,

     Najwyższą jakość,i to wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie!

 

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice