Meble Pracownicze

Meble pracownicze znajdujące się w Naszej ofercie to propozycja skierowana do wszystkich, którzy szukają mebli dla pracowników jednocześnie wygodnych oraz niezwykle praktycznych. Meble pracownicze dostosowane są do pracy osób zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Niektóre systemy mebli pracowniczych pozwalają na wykorzystywanie elektrycznej regulacji wysokości wpływającej na dopasowanie biurek w zależności od potrzeb osoby korzystającej. Meble z Naszej oferty pozwalają również na zwiększenie efektywności pracy oraz jej kreatywności. Budowa mebli pracowniczych pozwala na znaczne ograniczenie czasu potrzebnego na ich montaż. W każdym systemie znajduje się kompleksowa oferta, obejmująca biurka, szafy, komody, kontenery, przegrody czy półki.

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

Wyników 1 - 27 z 27

 

Meble dla pracowników

Nie ulega wątpliwości, że stworzenie w pełni funkcjonalnej, a zarazem przyjaznej i estetycznej przestrzeni biurowej niejednokrotnie jest dużym wyzwaniem. Dotyczy to zwłaszcza miejsc, które pierwotnie nie były przeznaczone pod pracę biurową i z tego względu nie do końca odpowiadają wymaganiom, jakie nakłada ergonomia pracy przy biurku. Jednak firma Meblicante wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego Klienta, również tego o nietypowych potrzebach. Z radością prezentujemy Państwu szeroką ofertę mebli pracowniczych, którą przygotowaliśmy z myślą o nawet najbardziej wymagających użytkownikach.
Każdy system mebli pracowniczych z naszego asortymentu doskonale oddaje istotę umeblowania biurowego: jest jednocześnie wygodny oraz niezwykle praktyczny. Proponowane wyposażenie odpowiednie jest do wszystkich rodzajów pracy biurowej. Posiadamy meble pracownicze dostosowane do pracy zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Jest to istotne z punktu widzenia zdrowia pracowników, a także ich komfortu codziennej, ośmiogodzinnej pracy.
Niektóre systemy mebli pracowniczych wyposażone są w elektryczną regulację wysokości, dzięki czemu można swobodnie dostosowywać biurka do potrzeb osób aktualnie z nich korzystających.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że estetyka pomieszczeń biurowych ma niebagatelny wpływ na wydajność pracy, jak również odbiór firmy przez klientów i kontrahentów. Z tego też względu wyjątkowo starannie dobieraliśmy meble do naszego katalogu produktowego, wybierając jedynie produkty o ciekawym wzornictwie, zarówno te o stylistyce klasycznej, jak i te wyróżniające się nowoczesnym designem. Atrakcyjna kolorystyka jest kolejną zaletą naszego wyposażenia, dostępne są meble w żywych barwach podnoszących dynamikę wnętrza, jak i meble o spokojnej, stonowanej tonacji barwnej.
Mając na uwadze fakt, że praca w biurze może być mocno zróżnicowana, postanowiliśmy zaoferować Państwu meble przeznaczone do aranżowania przestrzeni umożliwiającej efektywne realizowanie zadań indywidualnie oraz grupowo. W każdym przypadku układ mebli zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, jak również stworzenie stanowiska pracy pobudzającego kreatywność, ale też ułatwiającego wykonywanie codziennych, rutynowych czynności.
Znajdujące się w naszej ofercie meble zostały tak zaprojektowane, by ich montaż był maksymalnie prosty i szybki. Kompleksowe systemy mebli pracowniczych zawierają biurka do biura, występujących także jako biurka komputerowe, meble do przechowywania (szafy biurowe, szafki biurowe, szafki na dokumenty, komody, kontenery), przegrody czy półki. Dzięki temu nasze rozwiązania świetnie sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy pragną Państwo skorzystać z gotowego pomysłu na efektowne wyposażenie biura, także biura open space. Pragniemy jednak podkreślić, że jesteśmy elastyczni i z chęcią przygotujemy indywidualny projekt np. stanowiska komputerowego obejmującego nietypowy kontenerek do biura, a także uwzględnimy fotele biurowe odpowiednie dla danego stanowiska pracy. W każdym przypadku przestrzeń przeznaczona do pracy będzie urządzona w najlepszy możliwy sposób.