Stoły Konferencyjne

W każdej przestrzeni biurowej powinna istnieć odpowiednio zaaranżowana przestrzeń przeznaczona do prowadzenia konferencji biznesowych. Sala konferencyjna winna być niezwykle funkcjonalna co zapewnia odpowiednio dobrany stół konferencyjny.  W ofercie znajduje się wiele mocno zróżnicowanych stołów konferencyjnych, aby odpowiednio zorganizować i wyposażyć każdą przesrzeń. Niektóre Nasze stoły konferencyjne są modułowe, co oznacza, że z biegiem czasu i rozwoju firmy możęmy dokupić kolejny moduł stołu, bez konieczności wymiany całego stołu na nowy. 

Zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy oddziały i przedstawicieli w następujących miastach: Kraków, Warszawa i Katowice

Wyników 1 - 9 z 9


Stoły konferencyjne

Sala konferencyjna bardzo często jest areną wydarzeń niezwykle istotnych w życiu firmy. To właśnie tutaj odbywają się szkolenia kadrowe, zebrania menedżerów oraz pracowników, posiedzenia zarządu czy też burzliwe debaty. To tutaj prowadzone są negocjacje z kontrahentami, nierzadko rozpoczynające długoletnią współpracę biznesową. To tutaj wreszcie podejmowane są kluczowe dla funkcjonowania przedsiębiorstwa decyzje oraz przyjmowane są strategiczne plany.
Najważniejszym meblem w takiej sali jest bez wątpienia stół – niemy świadek wszystkich wydarzeń, na którym podpisywane są dokumenty szczególnej wagi, częstokroć decydujące o losach firmy.
Co oczywiste, klimat panujący w sali konferencyjnej ma duży wpływ na samopoczucie znajdujących się w niej osób, a tym samym na ich kreatywność oraz postawę w negocjacjach. Jeżeli czujemy się dobrze w danym pomieszczeniu, łatwiej nam o elastyczne podejście do rozmówcy. Z drugiej strony, wnętrze budzące negatywne emocje nie skłania do kompromisów, lecz wywołuje chęć jak najszybszego jego opuszczenia, nawet kosztem przerwania negocjacji.
Czy zatem dziwić może fakt, że naszą ofertę stołów konferencyjnych przygotowaliśmy ze szczególną dbałością? Dołożyliśmy wszelkich starań, by dostępne u nas wyposażenie sali konferencyjne pomogło Państwu wykreować sprzyjającą porozumieniu przestrzeń konferencyjną odznaczającą się wysublimowaną stylistyką.
Sala konferencyjna jest drugą obok recepcji wizytówką firmy, toteż znajdujące się w niej meble muszą być odpowiednio reprezentacyjne. Jednocześnie nie można zapomnieć o zasadach funkcjonalnego urządzania biura. Dlatego też nasza oferta to stoły konferencyjne doskonale łączące w sobie wymogi stosownej prezencji oraz ergonomii. W asortymencie znalazły się stoły stwarzające możliwość właściwego zorganizowania i wyposażenia każdej przestrzeni przeznaczonej na salę konferencyjną.
Mamy na uwadze potrzeby wszystkich Klientów, dlatego też proponujemy stoły konferencyjne w różnych kształtach, wykonane w stylistyce klasycznej lub nowoczesnej. Ponadto dajemy Państwu możliwość wyboru jednego z kilku wariantów kolorystycznych. Dzięki temu sala przeznaczona na spotkania będzie harmonizować z resztą biura. Co więcej, pamiętamy zarówno o drobnych przedsiębiorstwach, jak i międzynarodowych korporacjach. Stąd w ofercie stoły konferencyjne o różnych wymiarach. Wiemy także, że nawet niewielkie firmy z czasem mogą rozrosnąć się w potężne przedsiębiorstwa, dlatego nasze meble konferencyjne są modułowe, a to oznacza, że początkowo można je umieścić w małej salce konferencyjnej i stopniowo dokupywać kolejne rozbudowujące moduły, bez konieczności wymiany całego stołu na nowy. Będzie to także możliwe dlatego, że wszystkie nasze meble odznaczają się znakomitą jakością, więc nawet elementy zakupione jako pierwsze po dłuższym czasie użytkowania pozostają w bardzo dobrym stanie.