Szafki RODO

Szafy i szafki na dokumenty zgodne z RODO 2018 są obecnie niezbędne w każdej firmie i instytucji państwowej. Metalowe szafy biurowe zamykane na zamek i szafki zamykane na zamek spełniają warunki nowych zasad.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb jakie wynikają w związku z nowym rozporządzeniem i w naszej ofercie postaraliśmy się uwzględnić przeznaczenie, a także wymagania i potrzeby Klientów. Prezentujemy najbardziej popularne i uniwersalne metalowe szafy biurowe zamykane na zamek i szafki zamykane na zamek, które cechują się najwyższą starannością wykonania.

Szafa aktowa SBM 101 M LX o wymiarach wys.1040 x szer.600 x gł.435 mm

Szafa aktowa MTE 1000 o wymiarach wys.2000 x szer.1000 x gł.420 mm

Szafa aktowa SBM 202 M LX o wymiarach wys.1990 x szer.800 x gł.435 mm

Szafa aktowa SPO930 o wymiarach wys.1950 x szer.930 x gł.500 mm

Szafka kartotekowa 4MA4 o wymiarach wys.1285 x szer.415 x gł.490 mm

Szafka kartotekowa 5M2B5 o wymiarach wys.1285 x szer.630 x gł.610 mm

Bogata gama kolorów pozwala w zależności od swoich upodobań i preferencji wybrać jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych. Poza prezentowanymi produktami również w naszej ofercie mamy kontenerki biurkowe. Jeśli zatem szukasz odpowiednich mebli do swojej firmy, nie wahaj się skorzystać z naszej oferty. Służymy także fachowym doradztwem, podpowiadając, jakie meble najlepiej sprawdzą się w firmie czy instytucji.

Wyników 1 - 6 z 6

 

Nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych mówi, że firmy zatrudniające mniej niż 250 pracowników są zwolnione z obowiązku rejestrowania czynności przetwarzania danych osobowych, ale tylko w takim przypadku, kiedy nie są to dane wrażliwe. Dane wrażliwe to większość danych osobowych pozwalających ustalić konkretną osobę. A to znaczy, że obowiązek zabezpieczenia dokumentów papierowych i danych elektronicznych spoczywa na każdej firmie i instytucji. Dotyczy to nie tylko sklepów, biur rachunkowych, kancelarii podatkowych i notarialnych, zakładów produkcyjnych, przychodni, szpitali, urzędów, szkół, ale również obejmuje mniejsze jednostki np.: prywatne gabinety lekarskie i gabinety stomatologiczne, warsztaty samochodowe, przedszkola, żłobki, punkty ksero, biura turystyczne oraz szeroką grupę mikroprzedsiębiorców: firm jednoosobowych i freelancerów: graficy, programiści, trenerzy szkoleniowi, artyści, konsultanci, księgowi, copywriterzy, handlowcy, itp. Nawet, gdy prowadzi się działalność w domu to należy zabezpieczyć dokumenty przed dostępem niepowołanych osób.

W przypadku dokumentów papierowych powinno się stosować zasadę czystego biurka i wszystkie dokumenty z danymi osobowymi należy schować, gdy opuszcza się stanowisko pracy, aby osoby nieuprawnione nie miały możliwości przeczytać lub skopiować taki dokument. Do zabezpieczania dokumentów świetnie nadają się szafki zamykane na zamek i szafy biurowe zamykane na zamek, a także szafki czy kontenerki biurkowe również zamykane na zamek. Warto zwrócić uwagę, że trzymanie segregatorów z takimi dokumentami na regałach, do których mogą mieć dostęp osoby nieuprawnione jest niezgodne z rozporządzeniem. Wyjątek stanowi oddzielne pomieszczenie, do którego nie mają dostępu niepowołane osoby.